Vizyonumuz


Petrol Kimya San. Ve Tic. A.Ş. ve Petrol Kimya İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak faaliyet gösteren şirketimiz ağırlıklı olarak tekstil, boya,mürekkep, macun, deterjan ve temizlik ürünleri ile katkıları, aeresol,ilaç, zirai ilaç, sünger, deri, ayakkabı, plastik ve ambalaj sektörlerine hizmet vermektedir. Ana ürün grubu olarak Alkoller, Aromatik ve Alifatik Solventler, Klorlu Solventler, Polietilen Glikoller, Aminler, Ketonlar,Anhidritler ve diğer spesifik kimyasal maddeler bulunmaktadır.

Tekstil alanında kumaş üreticileri, iplik üreticileri ile dokuma, emprime ve mensucat sanayi firmalarına katkıları olan şirketimiz aynı zamanda tekstil boyası üreten firmalarımıza da hizmet vermektedir.

Lastik ve Ambalaj Sanayi firmalarına hizmet veren şirketimiz, plastik hamur ve macunları, plastik mamüller, plastik ambalaj, metal ambalaj, kağıt ve karton ambalaj ve yine bu sektörlerin yan sanayileri içinde kullanılmakta olan kimyasal maddeleri de temin etmektedir.

Boya Sanayi'ne de hizmet vermekte olan şirketimiz Türkiye'nin belli başlı boya ve boyar madde üreticileri ile çalışmakta olup, bu sektörde boya yapımında kullanılan maddelerin temini konusunda önemli bir konuma sahiptir.

Petrol Kimya San. ve Tic A.Ş. olarak tüm sanayi sektörlerinde gelişmekte olan ürün gamımız ve sizlerin desteğiyle daha ileriyi hedeflemek ve siz değerli sanayicilerimize daha iyi hizmet ve kaliteli ürün sunmak en büyük hedefimizdir.

Müşterilerine sunulan hizmet ve bu sektörde adından sıkça söz ettirmeye başlamasından da anlaşılacağı gibi Petrol Kimya San. Ve Tic. A.Ş. hemen her sektörde en ciddi ve en güvenilir firmalardan oluşan yaklaşık 5.000 müşterilik bir portföye ulaşmayı başarmıştır.

Şirketimiz mal tedarikinden doğabilecek gecikme ve aksaklıkları gidermek amacı ile de Tuzla Tepeören'de 2.000 metrekaresi kapalı depo alanı olmak üzere 500 ton kimyasal madde depolama kapasitesine sahip 12.000 metrekare alana yayılmış bir tesise sahiptir. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu dört adet 20 tonluk ADR sertifikalı yol tankeri ve iki adet kasalı kamyonları ile de gerek fıçılı (günlük 300 fıçı sevketme kapasitesi ile) gerekse dökme olarak İstanbul'un her iki yakasına ve diğer illerimize servis yapabilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen ürün ve hizmet kalitesi ile de sektöründe daima geniş düşünen firmamız siz değerli sanayicilerin de desteği ile daha da iyi olmak için hizmet vermeye devam edecektir.

Style Switcher

Predefined Colors

Menu Style

Background Image

Reset